LGW2E152MELC45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGW2E152MELC45
JLCPCB Part #
C1580588
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 250V 3000hrs@105℃ 35mm 45mm 5.625A@50kHz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS