LGW2D681MELA35
MFR.Part #
LGW2D681MELA35
JLCPCB Part #
C1579506
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.65A@120Hz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS