LGW2D122MELC30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGW2D122MELC30
JLCPCB Part #
C1500442
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 200V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 4.2A@120Hz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS