LGW2D102MELA45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGW2D102MELA45
JLCPCB Part #
C1665381
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 200V 25mm 3.45A@120Hz 3000hrs@105℃ 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS