LGU2Z821MELZ
MFR.Part #
LGU2Z821MELZ
JLCPCB Part #
C1602283
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180V 22mm 3.06A@50kHz 3000hrs@105℃ 50mm 820uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS