LGU2Z331MELY
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2Z331MELY
JLCPCB Part #
C1668161
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 180V 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS