LGU2W271MELC
MFR.Part #
LGU2W271MELC
JLCPCB Part #
C1581851
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.28A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS