LGU2W151MELB
MFR.Part #
LGU2W151MELB
JLCPCB Part #
C729608
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 450V 880mA@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS