LGU2W101MELY
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2W101MELY
JLCPCB Part #
C1588635
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 450V 45mm 986.7mA@50kHz ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS