LGU2P471MELZ
MFR.Part #
LGU2P471MELZ
JLCPCB Part #
C3721048
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.45A@120Hz 10mm 220V 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS