LGU2P391MELZ
MFR.Part #
LGU2P391MELZ
JLCPCB Part #
C1583002
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 220V 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 390uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS