LGU2P331MELZ
MFR.Part #
LGU2P331MELZ
JLCPCB Part #
C3724744
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25A@120Hz 10mm 220V 22mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm ±20% Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS