LGU2P122MELC
MFR.Part #
LGU2P122MELC
JLCPCB Part #
C3722939
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.6A@120Hz 220V 3000hrs@105℃ 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS