LGU2G820MELZ
MFR.Part #
LGU2G820MELZ
JLCPCB Part #
C3723747
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS