LGU2G471MELB
MFR.Part #
LGU2G471MELB
JLCPCB Part #
C729603
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS