LGU2G271MELA
MFR.Part #
LGU2G271MELA
JLCPCB Part #
C1579508
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.22A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS