LGU2G221MELB
MFR.Part #
LGU2G221MELB
JLCPCB Part #
C1579539
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS