LGU2G181MELB
MFR.Part #
LGU2G181MELB
JLCPCB Part #
C5664412
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 400V 980mA@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS