LGU2G151MELB
MFR.Part #
LGU2G151MELB
JLCPCB Part #
C1580025
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 880mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS