LGU2F391MELC
MFR.Part #
LGU2F391MELC
JLCPCB Part #
C1582781
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 315V 35mm 390uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS