LGU2F221MELB
MFR.Part #
LGU2F221MELB
JLCPCB Part #
C1582748
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4872A@50kHz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 315V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS