LGU2F181MELY
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2F181MELY
JLCPCB Part #
C1582957
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 20mm 3000hrs@105℃ 315V 40mm 900mA@120Hz ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS