LGU2E471MELB
MFR.Part #
LGU2E471MELB
JLCPCB Part #
C729597
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.65A@120Hz 10mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS