LGU2E221MELZZB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2E221MELZZB
JLCPCB Part #
C2690139
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
220uF 22mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS