LGU2E152MELC
MFR.Part #
LGU2E152MELC
JLCPCB Part #
C3724067
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 250V 3000hrs@105℃ 35mm 3A@120Hz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS