LGU2E102MELC
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2E102MELC
JLCPCB Part #
C3725118
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.47A@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS