LGU2C681MELZ
MFR.Part #
LGU2C681MELZ
JLCPCB Part #
C1588568
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.82A@120Hz 10mm 160V 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 680uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS