LGU2C272MELC
MFR.Part #
LGU2C272MELC
JLCPCB Part #
C1581672
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2700uF 3000hrs@105℃ 35mm 4A@120Hz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS