LGU2C152MELB
MFR.Part #
LGU2C152MELB
JLCPCB Part #
C1582539
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 160V 3000hrs@105℃ 30mm 4.26A@50kHz 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS