LGU2C102MELC
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2C102MELC
JLCPCB Part #
C1584210
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 160V 2.25A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS