LGU2A272MELC
MFR.Part #
LGU2A272MELC
JLCPCB Part #
C1581925
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2700uF 3.335A@50kHz 3000hrs@105℃ 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS