LGU2A272MELB
MFR.Part #
LGU2A272MELB
JLCPCB Part #
C1588318
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.94A@120Hz 2700uF 3000hrs@105℃ 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS