LGU1V822MELB
MFR.Part #
LGU1V822MELB
JLCPCB Part #
C1583087
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.75A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 35V 8200uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS