LGU1V682MELA
MFR.Part #
LGU1V682MELA
JLCPCB Part #
C1590263
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.31A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35V 35mm 6800uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS