LGU1V472MELZ
MFR.Part #
LGU1V472MELZ
JLCPCB Part #
C3724008
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.02A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 35V 35mm 4700uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS