LGU1V153MELC
MFR.Part #
LGU1V153MELC
JLCPCB Part #
C433283
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 3.69A@100kHz 3000hrs@105℃ 35V 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS