LGU1K392MELB
MFR.Part #
LGU1K392MELB
JLCPCB Part #
C1581934
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.588A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 3900uF 40mm 80V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS