LGU1K182MELB
MFR.Part #
LGU1K182MELB
JLCPCB Part #
C1588649
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.81A@120Hz 10mm 1800uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 80V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS