LGU1K182MELA
MFR.Part #
LGU1K182MELA
JLCPCB Part #
C1581482
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.86A@120Hz 10mm 1800uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 80V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS