LGU1J392MELB
MFR.Part #
LGU1J392MELB
JLCPCB Part #
C1650500
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.55A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 3900uF 63V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS