LGU1H562MELB
MFR.Part #
LGU1H562MELB
JLCPCB Part #
C3724144
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.95A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 50V 5600uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS