LGU1E562MELZ
MFR.Part #
LGU1E562MELZ
JLCPCB Part #
C3724607
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 22mm 25V 3000hrs@105℃ 30mm 5600uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS