LGU1E472MELZ
MFR.Part #
LGU1E472MELZ
JLCPCB Part #
C1584592
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.61A 10mm 22mm 25V 25mm 3000hrs@105℃ 4700uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS