LGU1C183MELB
MFR.Part #
LGU1C183MELB
JLCPCB Part #
C3723484
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 18000uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 3A@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS