LGU1C103MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU1C103MELZ
JLCPCB Part #
C1585712
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 16V 2.1A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS