LGR2W470MELZ30
MFR.Part #
LGR2W470MELZ30
JLCPCB Part #
C3725036
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 22mm 30mm 400mA@120Hz 450V 47uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS