LGR2W181MELB45
MFR.Part #
LGR2W181MELB45
JLCPCB Part #
C1587895
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2441A@50kHz 10000hrs@105℃ 10mm 180uF 30mm 450V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS