LGR2W151MELA50
MFR.Part #
LGR2W151MELA50
JLCPCB Part #
C6584622
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 150uF 25mm 450V 50mm 790mA@120Hz ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS