LGR2G820MELZ35
MFR.Part #
LGR2G820MELZ35
JLCPCB Part #
C1664463
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 22mm 35mm 400V 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS