LGR2G560MELZ25
MFR.Part #
LGR2G560MELZ25
JLCPCB Part #
C3725094
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 22mm 25mm 400V 510mA@120Hz 56uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS